Recenze - Morning talks

Bohumir Hlavacek
31. 5. 2023
ZÁLOHOVÁNÍ S NOVOU VERZÍ VEEAM BACKUP - Výborný prezentátor, skvělá snídaně. Bohumir Hlavacek (admin), FS CODES
Martin Plachý
31. 5. 2023
ZÁLOHOVÁNÍ S NOVOU VERZÍ VEEAM BACKUP - Pan Lipka dokázal během hodiny vystihnout a jasně vysvětlit novinky ve Veeamu 12. Martin Plachý (systémový inženýr), EG.D, a.s.
Vladimir Kufner
17. 5. 2023
ELASTIC STACK - OBSERVABILITY A VYHLEDÁVÁNÍ - Dobrý přehled funkcionality s praktickými ukázkami. Vladimir Kufner (DevSecOps chapter lead), TMCZ
Filip Yaghob
10. 5. 2023
PROGRAMOVACÍ JAZYK GO - Bezva připravená prezentace Go, díky tomu jsem si mohl udělat aspoň základní obrázek a teď už si půjdu po dalších informacích a dalším rozvoji. Filip Yaghob (Team Leader ASW), Mikroelektronika, spol. s r.o.
Martin Vaculík
27. 4. 2023
ELASTIC JAKO ŘEŠENÍ PRO BEZPEČNOSTNÍ DOHLED - Perfektní prezentace. Martin Vaculík (sysadmin), Monet+
Marek Uher
27. 4. 2023
ELASTIC JAKO ŘEŠENÍ PRO BEZPEČNOSTNÍ DOHLED - Přednášející prezentoval dané téma velmi přehlednou a srozumitelnou formou. Prezentované informace byly vyvážené jak po technické, tak i procesní stránce. Prezentace mě velmi zaujala a v budoucnu budu mít zájem o návazné školení. Marek Uher (Expert Customer Solutions Designer), T-Mobile Czech Republic a.s.
Miroslav Šiagi
26. 4. 2023
ELASTIC JAKO ŘEŠENÍ PRO BEZPEČNOSTNÍ DOHLED - Jedno z nejlepších Shrnutí a high-level popisu Elasticu. Miroslav Šiagi (Backend lead), PowerFLOW, a.s.
Tomas Knopp
12. 4. 2023
AUTOMATIZACE ŽIVOTNÍHO CYKLU IT SYSTÉMU POMOCÍ FOREMAN/ANSIBLE - Organizace a obsah MT v podání Datascriptu je v IT v českém IT světě pověstná a je skvělé, že umožňujete rychlý vhled do témat, které by nás jinak mohli minout. Tomas Knopp (IT Manager), Popron Systems
Petr Sobotka
29. 3. 2023
NEURONOVÉ SÍTĚ A JAK ALGORITMY VIDÍ A ČTOU - Pěkně odprezentované vysvětlení základů a způsobů využití neuronových sítí, se srovnáním i s dalšími metodami Data Science.. Petr Sobotka (CTO), KOMIX s.r.o.
Michal Šika
29. 3. 2023
NEURONOVÉ SÍTĚ A JAK ALGORITMY VIDÍ A ČTOU - Výborná odborná znalost lektora. Přínosný kurz, který rozšíří obzory. Michal Šika (DB administrátor), SPCSS s.p.
Martin Adamec
29. 3. 2023
NEURONOVÉ SÍTĚ A JAK ALGORITMY VIDÍ A ČTOU - Bylo vidět že přednášející problematice rozumí do hloubky, a navíc dokáže svoje znalosti předat dál. Martin Adamec (Junior Programátor), ZAT a.s.
Jiří Novák
29. 3. 2023
NEURONOVÉ SÍTĚ A JAK ALGORITMY VIDÍ A ČTOU - Prezentující měl doboré komunikační schopnosti. Jiří Novák (Ruby Developer), Virtualmaster s.r.o.
Celkem záznamů: 140 |◄ 12345 ►|
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace