Recenze - Morning talks

Tomáš
15. 2. 2022
PROMETHEUS PRO LOGGING, METERING A PROFILING - Dekujem za prezentaciu, chybali mi viac prakticke ukazky, ale ako strucny prehlad to postacovalo. Tomáš (IT)
Lukáš Rampa
15. 2. 2022
PROMETHEUS PRO LOGGING, METERING AND PROFILING - Aleš Komárek odvedl dobrou práci, očekával jsem, že dostanu úvodní přehled problematiky a to se splnilo. Díky :-). Lukáš Rampa (R&D), Aimtec
Radek Dvořák
2. 2. 2022
DYNAMICKÁ INFRASTRUKTURA V CONSULU - Přednášející přehledně a jasně vysvětlil problematiku Consulu. Bylo dost času na relativně rozsáhlé QA. Radek Dvořák (Developer), OSVČ
Marek Uher
2. 2. 2022
DYNAMICKÁ INFRASTRUKTURA V CONSULU - Morning Talk na téma Consul bylo pro mě přínosné. Dozvěděl jsem se několik zajímavých poznatků a postřehů z praxe, na které upozornili přednášející na základě vlastních zkušeností s provozem komponenty Consul v prostředí e-shopu společnosti Mall. Marek Uher (Senior ICT Consultant), T-Mobile Czech Republic a.s.
Martin Tuleja
2. 2. 2022
DYNAMICKÁ INFRASTRUKTURA V CONSULU - Kvalitný webinár nielen s teoretickým zameraním, ale tiež s praktickými skúsenosťami. Martin Tuleja (SW Developer), Tieto Czech Support Services (Tietoevry)
Jan Minac
27. 1. 2022
TRADIČNÍ NEBO AGILNÍ ŘÍZENÍ PROJEKTŮ? - Pekny prehled projektovych metod s prinosnymi komentarmi o slabynach a silnych strankach pouzitia. Jan Minac (Project Manager), Oriflame Software
Kateřina Růžičková
26. 1. 2022
TRADIČNÍ NEBO AGILNÍ ŘÍZENÍ PROJEKTŮ? - Přehledné a srozumitelné představení přístupů k projektovému řízení a rozdílů mezi nimi. Děkuji, moc se mi to líbilo. Kateřina Růžičková (VŠB - TU Ostrava)
Petr Hladík
26. 1. 2022
TRADIČNÍ NEBO AGILNÍ ŘÍZENÍ PROJEKTŮ? - Výborná schopnost přednášejícího pana Martina Vitouše podat srozumitelně dané téma. Petr Hladík (Freelancer)
Michal Šípek
19. 1. 2022
AWS GOVERNANCE ANEB JAK NA CENTRALIZACI SPRÁVY AWS ÚČTŮ - Skvělé intro do problematiky. Vše jednoduše a stručně vysvětleno a ověření toho zda to děláme/neděláme správně. Michal Šípek (Senior DevOps Specialist), Morosystems Software Development s.r.o.
Radim Bárta
12. 1. 2022
KONTEJNERY A ZABEZPEČENÍ MS AZURE - Perfektní nápad a realizace. Radim Bárta (specialista/správce), ČEZ ICT Services
Peter Pruchnerovic
7. 12. 2021
ENTERPRISE LINUX 8 - (RHEL/CENTOS 8) - Tradicne kvalitny morning talk, len by to uz chcelo prejst na v IT standardnu anglictinu. V Prahe je uz davno kopec firiem ktore su len english only a takto by ste mohli nalakat viacero zakaznikov o skolenia.
Peter Pruchnerovic (DevOps), Deutsche Boerse
Milan Fábik
1. 12. 2021
AI - DEEP LEARNING V PRAXI - Skvělá prezentace pro základní orientaci v deep learning. Milan Fábik (business / IT analytik, project manager)
Celkem záznamů: 126 |◄ 34567 ►|
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace