Morning talks

Co jsou Morning Talks? Dopolední eventy pořádané společností DataScript za účelem zvýšit povědomí v IT oblastech, kde vidíme progres a potenciál. V případě, že Vás zaujme některé z témat, neváhejte se ihned zaregistrovat. Nejenom, že se na akci dozvíte novinky a zajímavé Case Studies, ale můžete taktéž v poklidu posnídat a dát si šálek dobrého čaje nebo kávy.
Pro registrované je akce zdarma.

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídaně ve virtuální podobě.

281
Realizovaných snídaní od 09/2015
170
Dodaných témat
8.152
Účastníků, kteří dorazili
81
Speakerů
9.729
Vypitých šálků kávy

Recenze (126)

Vladimir Kufner
17. 5. 2023
ELASTIC STACK - OBSERVABILITY A VYHLEDÁVÁNÍ - Dobrý přehled funkcionality s praktickými ukázkami. Vladimir Kufner (DevSecOps chapter lead), TMCZ
Filip Yaghob
10. 5. 2023
PROGRAMOVACÍ JAZYK GO - Bezva připravená prezentace Go, díky tomu jsem si mohl udělat aspoň základní obrázek a teď už si půjdu po dalších informacích a dalším rozvoji. Filip Yaghob (Team Leader ASW), Mikroelektronika, spol. s r.o.
Marek Uher
27. 4. 2023
ELASTIC JAKO ŘEŠENÍ PRO BEZPEČNOSTNÍ DOHLED - Přednášející prezentoval dané téma velmi přehlednou a srozumitelnou formou. Prezentované informace byly vyvážené jak po technické, tak i procesní stránce. Prezentace mě velmi zaujala a v budoucnu budu mít zájem o návazné školení. Marek Uher (Expert Customer Solutions Designer), T-Mobile Czech Republic a.s.
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace