Morning talks

Co jsou Morning Talks? Dopolední eventy pořádané společností DataScript za účelem zvýšit povědomí v IT oblastech, kde vidíme progres a potenciál. V případě, že Vás zaujme některé z témat, neváhejte se ihned zaregistrovat. Nejenom, že se na akci dozvíte novinky a zajímavé Case Studies, ale můžete taktéž v poklidu posnídat a dát si šálek dobrého čaje nebo kávy.
Pro registrované je akce zdarma.

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídaně ve virtuální podobě.

218
Realizovaných snídaní
138
Dodaných témat
5652
Účastníků, kteří dorazili
51
Speakerů
7980
Vypitých šálků kávy

Recenze (59)

Filip Yaghob
22. 9. 2021
EVENT MODELING AND EVENT-DRIVEN ARCHITECTURE V PRAXI - Velmi kvalitní MT, které vedl erudovaný odborník. Filip Yaghob (ASW Team Leader), Mikroelektronika, s.r.o.
Pavel Samek
22. 9. 2021
EVENT MODELING AND EVENT-DRIVEN ARCHITECTURE V PRAXI - Perfektně připravená prezentace s názornými příklady. Naprosto srozumitelný, plynulý výklad. Přesně takový úvod do problematiky jsem potřeboval. Velký dík lektoru i Datascriptu. Pavel Samek (IT Admin), REDASH, a.s.
Roman Jergon
22. 9. 2021
EVENT MODELING A EVENT-DRIVEN ARCHITECTURE V PRAXI - Každý morning talk představí dané téma v té správné hloubce pro to, abych se mohl rozhodnout zda pokračovat v jeho studiu. Roman Jergon (Product owner), EmbedIT
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace