Zálohování databází s novou verzí Veeam Backup& Replication

Veeam jako globální lídr v ochraně dat nabízí již několik let řešení zabezpečeného zálohování a spolehlivého (i rychlého) obnovení pro cloudová, virtuální a fyzická prostředí. 14. února uvolnil Veeam novou verzi Veeam Backup & Replication - V12. Novinky mají ve výčtu 29 stran A4 a Veeam prezentuje hlavně podporu objektových storage. Co se ale změnilo z pohledu zálohování databází MS SQL, Oracle a dalších? Na to se zaměříme v tomto dalším Morning Talku, kde dojde i na Vaše dotazy.

Na co se můžete těšit:

1. Jak zálohovat databáze ve Veeam V12
2. Jaká omezení z Veeam 11 odstraňuje verze 12
3. Veeam RMAN plug-in
4. Veeam MS SQL plug-in
5. Obnova pomocí Veeam Explorer
6. Živá ukázka managementu RMAN plug-inu z Veeam console

 

Prezentující: Vladan Lipka (Senior Specialist, VMCE, Storage One)
V IT se pohybuji od roku 1986. Prošel jsem různými technickými i manažerskými funkcemi se zaměřením na administraci Unixových a Linuxových systémů, databází a zálohování. V současné době navrhuji řešení systémů zálohování pro naše zákazníky, včetně konzultací a následné podpory. S Veeam Backup & Replication pracuji od roku 2012.

 

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

 

Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace