Recenze - Morning talks

Petr Hladík
2. 12. 2020
Nasazení cloud native aplikací - Pan Tomáš Kukrál byl vynikající, nejen znalý, ale i vtipný. Věci dokáže vysvětlit jasně a srozumitelně. Super!
Petr Hladík (Freelance programmer & IT support), Freelance programmer & IT support
Michal Kárník
2. 12. 2020
Nasazeni cloud native aplikací - Další výborný Morning Talk pro každého kdo provozuje Kubernetes v produkci delší dobu. Těším se na školení.
Michal Kárník (CIO), Aimtec a. s.
Aleš Kelnar
25. 11. 2020
Microservices - Lektor byl příjemný, ochotný a zodpověděl všechny naše položené otázky. Připravené povídání bylo smysluplně ucelené a přehledné. S MT jsem velmi spokojený, protože to splnilo moje očekávání => rozšířit si obzory své působnosti v IT.
Aleš Kelnar (aplikační administrátor), VZP
Zdeněk Novotný
25. 11. 2020
Microservices - Inspirativní diskuze na téma mikroslužby versus monolit včetně hrubého rozboru typických rysů, které architektura řeší. Zároveň mě zaujaly informace o tom, kdy přechod na mikroslužby nemusí mít přínos a jaké změny jsou nutné z pohledu zodpovědnosti na úrovni vývojářů i systémáků. Díky.
Zdeněk Novotný (Vývojář), K2
Tomáš Vítek
25. 11. 2020
Microservices - Byl to můj první Morning Talk a byl jsem překvapen znalostmi, zkušenostmi a otevřeností lektora. Morning Talk byl velmi dobře zorganizován a pro mě velmi přínosný. Děkuji za skvělý program a že se můžeme připojit.
Tomáš Vítek (Director of Technology), Fairventures Worldwide
Tomáš Wachtarczyk
25. 11. 2020
Microservices - Výtečná prezentace. Střízlivě vtipně a bez fanatismu jediné správné cesty, byly předány zkušenosti panem Kubátem. Tleskám. Nakopávací. Skvělý start pro vhled do problematiky předaný zkušenějším přednášejícím.
Tomáš Wachtarczyk (DevOps & Openshift), Fortuna
Celkem záznamů: 126 |◄ 7891011 ►|
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace