Objevování moderních přístupů k bezpečnému secret managementu v Kubernetes

Na co se můžete těšit:

I. Úvod: Secrets v Kubernetes a běžné výzvy při řízení secret managementu v Kubernetes.

II. Tradiční přístupy k secret managementu v Kubernetes: Pokrývá tradiční techniky secret managementu v Kubernetes, jejich omezení a nevýhody.

III. Moderní přístupy k secret managementu v Kubernetes: Diskutuje o moderních technikách řízení tajemství v Kubernetes, včetně externích secret management systémů, jako jsou AWS Secrets Manager nebo Azure Vault, jejich výhody a praktické příklady implementace.

IV. Nejlepší postupy pro bezpečné secret managementu v Kubernetes: Vymezuje best practices pro bezpečné secret managementu pomocí External Secrets v Kubernetes, jejich výhody a důležitost při zachování bezpečnosti a compliance.

 

Prezentující: Lukáš Beránek (Senior DevOps Engineer)

Lukáš je Senior DevOps inženýr v Momence, kde přináší rozsáhlé zkušenosti od programování v PHP a vedení týmů v e-commerce po vlastní podnikání. Stal se nadšeným příznivcem DevOps, continuous delivery, bezpečnosti, navrhování inovativních řešení s využitím AWS a Azure a IaC nástrojů jako jsou Terraform, Helm a různé CI/CD nástroje; vývoje a nasazení aplikací ve škále pomocí Kubernetes a architektury mikroslužeb. Pracoval na projektech pro přední společnosti, včetně IBM, mezinárodní banky a automobilové společnosti, ale v současnosti se zaměřuje na startupy.

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

 


Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace