Nakopněte vývoj s AI pomocí trendy nástrojů

Na co se můžete těšit:

Díky našemu pokroku a AI se technologie vyvíjejí neskutečnou rychlostí. V popředí teď všude vidíme nástroje spojené s umělou inteligencí, které slibují revoluci ve vývojovém procesu. V této ranní přednášce se ponoříme do praktického užití umělé inteligence pro vývojáře. Daleko za všeobecně známé asistenty, jako je Copilot, a prozkoumáme, jak mohou tyto nástroje výrazně zvýšit efektivitu, kreativitu a inovace při vývoji softwaru.

Za hranice Copilota:
Mrkneme na rozsáhlou sadů nástrojů umělé inteligence, které mají vývojáři k dispozici. Ne hromadu náhodných nástrojů, které vám změní život. Ale pár, které používám já sám. Ukážu skryté klenoty, které zaručeně zrychlí vaše programování, testování a celkový vývoj.

Bezkonkurenční efektivita:
Strategie pro využití AI ke zvýšení produktivity. Zjistěte, jak ještě lépe a efektivněji používat AI i pro komplexní problémy. Proměňte svůj přístup k dennodenním výzvám. Nechte umělou inteligenci proudit svými žilami!

Nástrahy AI:
Přestože prostředí umělé inteligence nabízí neomezené příležitosti, není bez rizika. Budeme se zabývat kritickými aspekty bezpečnosti a spolehlivosti a poskytneme vám znalosti pro rozumné používání nástrojů AI. Jaké má AI dopady na náš kód? Je kvalitnější nebo je tomu naopak?

 

Prezentující: Petr Glaser (Developer Efficiency Advocate)

Vždycky v popředí trendů, které ulehčí a nakopnou vývoj, takový je Petr Glaser. V každé firmě, kde v minulosti pracoval, se věnoval něčemu většímu než jen programování. Přednášel, mentoroval a celkově pozvedával kolegy, aby byl celý tým či firma efektivnější. Nikdy se nebál vyzkoušet nové nástroje, aby zjistil, zda mají pozitivní dopad na produktivitu, a také jaké mají limitace či rizika. Díky tomuto přístupu se velice rychle posunul na pozici Staff Engineera. Stále ale cítil, že může udělat něco víc, a tak se rozhodl, že přejde na volnou nohu a pomůže celé řadě firem být efektivnější a rychlejší.

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 
Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

 

Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace