Moderní vývoj v cloudu - efektivní deployment

Na co se můžete těšit:

Už nyní je cloud téměř v každé firmě. To mu ale nebrání změnit vývoj webových aplikací ještě víc než kdy dřív. Tradiční cloudové platformy jsou sice robustní, ale často se potýkají se složitostmi a překážkami, které mohou zpomalit i ty nejzkušenější vývojáře. 

Proč moderní cloud?
Odhalte důvody, které stojí za přechodem na přístupnější cloudové platformy. Zjistěte, jak tyto inovace mohou změnit váš pracovní postup při vývoji, který bude rychlejší, efektivnější a nekonečně příjemnější.

Co je to moderní cloud?
Moderní cloudové služby - Vercel, Cloudflare, Netlify, Supabase, Upstash a další. Podíváme se na jejich architekturu, jednoduchost použití a to, jak vyhovují potřebám vývoje.

Výhody a nevýhody
Vyvážená diskuse o výhodách, které tyto platformy nabízejí, a o souvisejících kompromisech. Upřímný pohled na jejich srovnání s tradičními giganty, jako je AWS.

 

Prezentující: Petr Glaser (Developer Efficiency Advocate)

Vždycky v popředí trendů, které ulehčí a nakopnou vývoj, takový je Petr Glaser. V každé firmě, kde v minulosti pracoval, se věnoval něčemu většímu než jen programování. Přednášel, mentoroval a celkově pozvedával kolegy, aby byl celý tým či firma efektivnější. Nikdy se nebál vyzkoušet nové nástroje, aby zjistil, zda mají pozitivní dopad na produktivitu, a také jaké mají limitace či rizika. Díky tomuto přístupu se velice rychle posunul na pozici Staff Engineera. Stále ale cítil, že může udělat něco víc, a tak se rozhodl, že přejde na volnou nohu a pomůže celé řadě firem být efektivnější a rychlejší.

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 
Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

 

Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace