Kontejnery a zabezpečení Microsoft Azure

3. 2. 2021 9:00 – 10:00

Na co se můžete těšit:

Zajímá Vás kontejnerizace a cloudová bezpečnost? Chcete, aby vaše aplikace byly jednoduše škálovatelné, přenositelné a zároveň uložená data v bezpečí?

V první části snídaně se podíváme, proč je kontejnerizace populární a jaká řešení Azure platforma nabízí pro provoz kontejnerových aplikací. Ve druhé části se podíváme, jaké jsou vrstvy cloudové bezpečnosti a jak se dají použít pro zabezpečení dat a celé cloudové infrastruktury.

 

  • Proč a jak kontejnerizovat aplikace
  • Jak provozovat kontejnery na Azure
  • Jaké jsou vrstvy bezpečnosti v cloudu
  • Jak zabezpečit síť i data

 

Prezentující: Jiří Broulík

Jiří vyvíjí aplikace postavené na Blockchainu a zajišťuje jejich provoz ve veřejných cloudech. Aktuálně pracuje ve společnosti KompiTech. V minulosti působil jako cloud engineer v Mirantisu a měl na starosti návrh, nasazování a správu cloudových řešení jako je Openstack a Kubernetes.
 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu


Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

Kurzy
Submit
* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace