Jira jako CRM a HR Modul

Na co se můžete těšit:

V Jiře se dá sledovat a řídit mnoho podnikových procesů. Věděli jste, že se dá poměrně jednoduše vaše Jira přeměnit na CRM a HR systém? Během tohoto MorningTalku se dozvíte výhody provozování těchto dvou systému v Jiře a co je k úspěšnému provozu potřeba. Pokud již používáte Jiru a nechce se vám investovat do samostatných CRM a HR systémů, tak je tato snídaně pro vás. K nastavení těchto funkcionalit budeme potřebovat Jiru jako takovou, ideálně ve verzi Jira Service Management a konfigurační databázi Insight (ta lze případně nahradit alternativou).

Funkce CRM systému provozovaného v Jira jsou: databáze firem a kontaktů, sledování životního cyklu obchodních příležitostí, evidence a upozornění na obchodní aktivity, reporting, napojení na fakturaci.
Systém HR v Jira má tyto funkce: evidence kandidátů a zaměstnanců, životní cyklus zaměstnance od pohovoru až po odchod ze společnosti, evidence svěřeného vybavení, GDPR compliance, reporting.

 

  • Ukázka CRM v Cloudové / On – premise Jira
  • Popis konfigurace CRM
  • Ukázka HR modulu také v obou verzích
  • Popis konfigurace HR modulu
  • Prostor pro otázky

 

Prezentující: Michal Feitl – Atlassian Business Unit Manager

Michal má na starosti tým Atlassian společnosti Servodata a.s. a zároveň je Certifikovaný Atlassian expert se zkušenostmi s řízením lokálních i zahraničních implementací Jira. Jeho specializací jsou Service Deskové systémy a optimalizace podnikových procesů. Michal klade velký důraz na obchodní stránku věci a je ve své práci orientován na výsledek a efektivní řízení projektů.

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 

 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace