Implementace AI ve firmách: Praktické využití a přínosy

24. 4. 2024 9:00 – 10:00

Na co se můžete těšit:

V rámci našeho Morning Talku se ponoříme do světa umělé inteligence a jejího využití ve firemním prostředí. Seznámíme se s inovativními nástroji, které napomáhají zvýšení efektivity, zkvalitnění výstupů a automatizaci. Zaměříme se na praktické příklady implementace těchto nástrojů a prozkoumáme jejich konkrétní přínosy a výzvy. Diskutovat budeme také o trendech v oblasti AI a jejím budoucím vývoji, což vám poskytne ucelený přehled o tom, jak může umělá inteligence transformovat pracovní procesy ve vaší společnosti. Povíme si také, co AI zatím nedokáže a jaká jsou s jejím používáním spojená rizika. Naše diskuse bude zahrnovat:

 

  • ChatGPT – Nejschopnější AI nástroj současnosti
  • Microsoft Copilot – Nástroj integrovaný do Office 365 schopný tvořit prezentace, tabulky apod.
  • DataSnipper – AI doplněk v Excelu sloužící k automatizaci auditních a účetních procesů
  • wflow – Software, který umožňuje digitalizaci a automatizaci účetních procesů

 

Prezentující:  Ondřej Hlaváček (Senior Consultant – Moore Advisory CZ)

S vášní pro AI a technologickou inovaci, Ondřej přináší unikátní pohled na integraci AI do firemních procesů i každodenního života. Jeho práce se soustředí na nabízení inovativních řešení, která umožňují firmám i jednotlivcům plně využít potenciál umělé inteligence. Jeho přístup je zaměřen na praktickou aplikaci a reálné přínosy pro uživatele.

 

 Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu


Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace