Generativní AI & Duet AI v Google Cloudu

Google Cloud AI je sada služeb a produktů společnosti Google, které využívají umělou inteligenci (AI) a strojové učení (ML). Tyto služby a produkty mohou firmy využívat k automatizaci úkolů, zlepšení rozhodování a zvyšování produktivity.

 

Na co se můžete těšit:

  • Duet AI a jeho využití ve firmě pro programátory a uživatele
  • Bard a jeho použití pro rozhodování jako alternativa k ChatGPT
  • Vertex AI pro trénování vlastních modelů s využitím technik AutoML
  • BigQuery a využití Gen AI
  • Vertex AI Search & Conversation (dříve Gen App Builder) pro tvorbu firemní báze a vyhledávání nad daty nebo chatováním
  • Generative AI Studio jako firemní varianta Barda a jeho integraci do firmy pomocí API

 

Prezentující:  Ivan Kutil (CTO & co-founder AppSatori)

Ivan patří k nejvýraznějším odborníkům na Google v Česku. Od roku 2013 je zařazen do elitního programu Google Developer Expert a s jeho specializaci je pouze 20 lidí na světě. V roce 2021 obdržel jako první Čech ocenění Champion Innovators pro Google Cloud. Spoluzaložil firmu AppSatori, která se zaměřuje na přeprodej a konzultaci služeb Google Cloud a Google Workspace. Ivan je vášnivým propagátorem inovací a digitalizace. Věří, že technologie mohou pomoci lidem žít lepší a smysluplnější život. 

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

 


Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace