DevOps je pro všechny

10. 2. 2021 9:00 – 10:00

Na co se můžete těšit:

Víte, co mají společného DevOps inženýr a jednorožec? Pokud ne, přijďte to zjistit na tuto snídani, která bude věnována DevOps. Nebudeme ale mluvit o jednotlivých nástrojích jako třeba Ansible, Kubernetes nebo Jenkins. Podíváme se na téma DevOps pěkně od základů a na konkrétních příkladech si ukážeme, jak mohou DevOps principy pomoci vaší firmě zvítězit.

 

  • Kořeny DevOps hnutí a stručná historie
  • Štíhlá výroba, Teorie omezení, Agilní vývoj - živná půda pro DevOps
  • Tři způsoby zlepšování
  • Tok práce (Flow)
  • Zpětná vazba (Feedback)
  • Učení a experimentování (Learning and experimenting)


Prezentující: Michal Táborský

Michal se pohybuje v technologiích od začátku devadesátých let jako programátor, analytik, architekt a manažer. Řadu let působil v MALL.cz, později Mall Group, v roli hlavního systémového architekta a následně CTO. Nyní pomáhá start-upům jako partner fondu Reflex Capital a dále se věnuje konzultacím a vzdělávání v oblasti IT. Tématem DevOps se zabývá od samotných prvopočátků tohoto hnutí v roce 2008.

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu


Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

Kurzy
Submit
* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace