AWS novinky z re:Inventu

Na co se můžete těšit:

V minulém roce přinesla již tradičně konference AWS re:Invent mnoho novinek v cloudových technologiích. Tentokráte trvala konference tři týdny a představila více než 200 příspěvků věnovaných jak novým službám, tak best practices. Co čas dovolí, předvedeme si některé na praktických ukázkách. V dubnu by měly být již některé služby uvedené jako preview plně dostupné a ihned použitelné. Pokud jste se zúčastnili posledního AWS Meetupu 13.1. letošního roku, mohli jste se se Zdeňkem též potkat. Věříme, že náš Morning Talk bude i pro Vás zajímavý, jelikož si Zdeněk připraví také něco nového.

Vzhledem k tomu, že množství novinek oznámených na každoroční re:Invent konferenci je obrovské, Zdeněk pro Vás vybral některé a na praktických ukázkách (raději než pouze slajdech) si předvedeme. Můžete se tedy těšit na zajímavé demo ukázky s novými vlastnostmi:

  • Amazon S3 (replikace s více cílovými buckety, 2-way replikace, silná read-after-write konzistence, ...)
  • Amazon EC2 Mac instance (vytvoření, typické použití)
  • Amazon EBS GP3 (upgrade z GP2, srovnání s GP2)
  • AWS SSO (rozšíření kolem MFA)
  • a možná další
     

Prezentující:  Zdeněk Bulan, Solutions Architect at Amazon Web Services (AWS)

Zdeněk byl donedávna autorizovaným AWS instruktorem DataScriptu. Mohli jste se s ním potkat především na kurzech Advanced Architecting on AWS, ale také Architecting, System Operations či Developing on AWS, a to během více než čtyř posledních let. Jako součást datascriptího lektorského týmu učil též autorizované AWS kurzy v Norsku. Aktuálně na pozici AWS Solutions Architect pomáhá zákazníkům s návrhem řešení, aby odpovídala Well-Architected zásadám. Je tak jednou z nejkompetentnějších osob na případné technické dotazy, stejně tak i dotazy ohledně obsahu autorizovaných kurzů.

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

 

Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

Kurzy
Submit
* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace