Atlassian - Cloud či Data Centre, to je oč tu běží

16. 2. 2023 9:00 – 10:00

Atlassian před časem oznámil konec podpory serverových produktů, přičemž již není možné pořídit nové licence ani upravit počet uživatelů v těch existujících. Ve střední Evropě, Českou republiku nevyjímaje, byla drtivá většina společností zvyklá využívat Atlassian systémy právě ve verzi Server. Konec podpory je oznámen na únor roku 2024 a vzhledem k tomu, že se toto datum nezadržitelně blíž, tak je mnoho firem postaveno před nelehké rozhodování, co dál. Možnosti jsou v zásadě tři: Cloud, Data Center, případně úplně jiný systém. Pokud u Atlassianu chcete zůstat a rozhodujete se mezi zmíněnými platformami, pak je tento Morning Talk pro vás. Dozvíte se jaké jsou rozdíly ve funkcionalitě a licenční politice obou systémů, jejich výhody a nevýhody a v neposlední řadě dostanete naše expertní doporučení pro firmy různých velikostí.

 

Na co se můžete těšit:

  • Licenční politika Cloud vs Data Center
  • Rozdíly ve funkcionalitě
  • Výhody a nevýhody obou verzí
  • Dostupnost vybraných addonů
  • Expertní doporučení
  • Prostor pro dotazy

 

Prezentující: Michal Feitl – Atlassian Business Unit Manager (Servodata a.s.)

Michal má na starosti tým Atlassian společnosti Servodata a.s. a zároveň je Certifikovaný Atlassian expert se zkušenostmi s řízením lokálních i zahraničních implementací Jira. Jeho specializací jsou Service Deskové systémy a optimalizace podnikových procesů. Michal klade velký důraz na obchodní stránku věci a je ve své práci orientován na výsledek a efektivní řízení projektů.

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

 


Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace