Aplikace AI ve vaší firemní praxi

Na co se můžete těšit:

Pojďme se ponořit do světa ChatGPT v firemním prostředí a objevit, jak tato technologie může transformovat běžné podnikové procesy. ChatGPT nabízí široké spektrum využití od zefektivnění zákaznického servisu až po strategické plánování a analýzu dat.

 

  • Chronologie a evoluce LLM a GPT: Od první generace GPT modelů po nejnovější implementace využívající GPT-3 a GPT-4, až po pohledy na budoucí směřování těchto technologií.
  • Aplikace AI ve vaší firemní praxi: Strategické využití AI pro optimalizaci zákaznických služeb, tvorbu obsahu a zefektivnění interních procesů.
  • Rizika a příležitosti spojené s AI: Rozprava o kapacitách AI v kontextu podnikového využití, včetně důležitých bezpečnostních aspektů a výzev spojených s validitou generovaných dat.

 

 Petr lektoruje tento kurz:Umělá inteligence ve vaší firmě: Dvoudenní praktický workshop ke zvyšování AI kompetencí

 

Prezentující:  Petr Panzner (Zakladatel a CEO [ej:aj])

Založil největší český katalog AI nástrojů s více než 2700 AI nástroji, uspořádal největší český AI [ej:aj] Online Summit 2023, kterého se zúčastnilo více než 10.000 zaregistrovaných a kromě jiného pořádá i vzdělávací programy pod hlavičkou Datascript o AI pro firmy i širokou veřejnost. Založil start-up VOJS [ej:aj], který trénuje novou českou neurální síť specializují se na text-to-speech (generování hlasu) v takové kvalitě, aby nebyla rozpoznatelná od člověka.

 

 Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu


Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace