Řekli o nás

Jakub Jan
7. 6. 2023
Konference 'Bezpečná konfigurace Kubernetes a cloudové infrastruktury' byla naprosto skvělá. Na všech prezentujících bylo znát, že všechny bezpečnostní tipy mají opravdu podložené zkušenostmi. Poznal jsem i potenciální bezpečnostní problémy, které by mě předtím ani nenapadly :D A hlavně, jak jim předejít :D . Děkuji všem prezentujícím za sdílení svých znalostí a těším se na další podobné akce v budoucnosti.. Jakub Jan (IT konzultant), Data Force, s.r.o.
Tomáš Benedikt
21. 1. 2023
Spolupráce se společností DataScript je pro mne vždy potěšením. Ať už jsme společně připravovali konferenci, školení nebo morning talk, jejich přístup byl vždy pozitivní a férový. Myslím si, že vzdělávat by se člověk měl celý život a proto mi DataScript dává smysl. Ať už jako zákazník, nebo jako školitel, určitě budu pokračovat ve spolupráci dál.
Tomáš Benedikt (Software Architekt), Logio s.r.o.
Pavel Popelka
25. 11. 2022
S Datascriptem spolupracuji už roky. Školení průběžně doplňují a aktualizují tak, aby odpovídali aktuálním potřebám v IT. Nabídku školení hezky doplňují ochutnávky témat v podobě Morning talks. A téma přednáší speakeři, kteří s ním mají praktickou zkušenost. Pavel Popelka (Head of Development Unit), Deutsche Börse
Kateřina Plachá
12. 10. 2022
Kurzy od společnosti DataScript u nás využívají především programátoři, analytici, testeři a jiné technické pozice. S nabídkou kurzů jsme spokojeni, stejně tak s komunikací a lidským přístupem. Kateřina Plachá, (HR Manažer) Multima a.s.
Martin Novák
7. 10. 2022
DataScript je pro Komerční banku dlouholetým partnerem v oblasti technologického vzdělávání. Pro mě osobně je DataScript první volbou při hledání odborného školení v oblasti IT. Ať už jde o širokou škálu otevřených kurzů pro jednotlivce, tak hlavně pro domlouvání větších a dlouhodobých vzdělávacích akcí pro celé týmy či skupiny. Veškerá školení jsou postavena nejen na teoretických základech, ale lektoři se vždy soustředí hlavně na tu praktickou část, což účastníci oceňují nejvíce. Velice si vážím práce se zpětnou vazbou, přizpůsobení se publiku, schopnost okamžitě upravit školení tak, aby si každý účastník odnesl pro něj důležité informace. Každá větší akce má svá specifika, je pro mě proto velice důležitá otevřená komunikace z obou stran. Toho si velice vážím a děkuji za to. Mé největší díky pak směřuje Karlu Novákovi, se kterým je spolupráce naprosto perfektní. DataScript rozhodně doporučuji všem firmám i jednotlivcům.
Martin Novák (Specialista vzdělávání a rozvoje), Komerční banka
Marek Uher
29. 7. 2022
Se společností DataScript spolupracuji již řadu let v oblasti odborných školení a certifikací. Na základě své dlouholeté praxe oceňuji zejména vysokou profesionalitu školících kurzů a rozsáhlé a hluboké odborné znalosti školitelů. Školící kurzy jsou vždy profesionálně a kvalitně připravené a během školení dostávám nejnovější informace k dané problematice. Školící kurzy navíc obsluhující i praktické části, během kterých je možnost si teoretické informace ověřit i na praktických příkladech. Velkou výhodou společnosti DataScript je příprava vlastní kurzů v oblasti Open Source Software, cloudových technologií, DevOps a kybernetické bezpečnosti. Obdobných školících kurzů je v ČR nedostatek a DataScript tak přináší jedinečnou možnost se o těchto technologiích dozvědět vždy nejnovější informace. Školící kurzy jsou navíc podpořeny aktivitou Morning Talks, která umožňuje se seznámit s obsahem kurzů ještě před závaznou registrací. Marek Uher (Senior Costumer Solution Designer), T-Mobile Czech Republic a.s.
Štěpán Čmok
2. 12. 2021
DataScript je jediná společnost u které jsem doposud zažil, že se zpětnou vazbou skutečně pracují. Mou subjektivní nespokojenost se školením se mnou řešili prakticky až do roztrhání těla... :-) Díky za ten přístup! Štěpán Čmok (LinoTruxer - building Linux environment), Česká spořitelna
Eliška Habrová
6. 10. 2021
Velmi oceňuji komunikaci s DataScriptem. Vždy jsem se setkala s milým a přátelským jednáním. S paní Bořilovou je úžasná spolupráce v rámci celého procesu objednávání školení. Účastníci školení jsou vždy nadšení z načerpaných informací. Děkuji za skvělou spolupráci a přátelský přístup. Eliška Habrová (Talent & Capability Support), Vodafone Czech republic a.s
Michal Kárník
24. 9. 2021
S Datascriptem spolupracuji již dlouhou dobu. Líbí se mi neustálé hledání nových témat, nových lektorů a následná příprava a neustálý vývoj vlastních školení. Osobně také oceňuji zaměření na svět opensource. Samozřejmostí je profesionalita a zároveň flexibilita v případě on-site školení. Mám rád "ochutnávky školení" Morning talks a konference zaměřené na aktuální trendy na kterých se rád potkávám s ostatními IT specialisty. Díky děláte to dobře. Michal Kárník (CIO), AIMTEC a. s.
Michal Titěra
23. 9. 2021
Společnost DataScript odvádí ve svém oboru skutečně dobrou práci. Jistotou úspěchu je její jedinečný model vzdělávání, který zahrnuje vzdělávací snídaně zcela zdarma, vynikající konference a kurzy vedené lidmi z praxe s reálnými zkušenostmi. Člověk tak může začít ochutnávkou zdarma a pak už si jistě vybere ten správný kurz nebo konferenci. DataScript doporučuji všem IT firmám a zájemcům z řad jednotlivců. Michal Titěra (Manažer oddělení), CertiCon a.s.
Robin Pánek
23. 9. 2021
S DataScriptem jsem spolupracoval několik let a oceňuji zejména širokou škálu školení a flexibilní přístup ve snaze vždy vyjít vstříc našim potřebám i během covidového období. Robin Pánek (Specialista řízení kontraktů a nákupu), O2 IT Services
Drahomír Chvoj
20. 9. 2021
Na společnosti Datascript jsme ocenili nejen bezplatné Morning talks, ale i profesionální školení odborných produktů, která jsme nalezli jen u této společnosti za přijatelné ceny. Díky tomu spolupracujeme již několik let. Drahomír Chvoj (ředitel IT), První novinová společnost a.s.
Celkem záznamů: 40 |◄ 1234 ►|
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace