Bezpečnost Vašich dat v cloudu na platformě Amazon Web Services (AWS)

11/4/2016

Zdroj: Autorizované kurzy AWS

Uvažujete o využití cloudu Amazon Web Services a pálí Vás otázka bezpečnosti Vašich dat? Poměrně vysoký počet lidí se cloudu bojí, zejména díky dlouhodobé taktice "tradičních společností", které se snaží přesvědčit, že "cloud je nebezpečný". Bezpečnost Vašich dat je ale pro AWS prioritou!

Již nyní se můžete registrovat na autorizovaný kurz Security Operations on AWS, který proběhne v našem školicím středisku na Praze 10 v termínu 1.-3.8.2016. Můžete nás též nezávazně a zdarma navštívit na jedné z našich odborných snídaní Morning Talks, tentokrát za účasti přímo zástupce Amazon Web Services z Lucemburska na téma Security in the Amazon Web Services (AWS) Platform - How secure and compliant You Could Be in the Cloud? Akce se uskuteční již tradičně v Akademickém konferenčním centru na Praze 1, a to dne 1.6.2016.

Dále jsme pro Vás připravili již druhý běh pokročilého kurzu DevOps Engineering on AWS, který proběhne v Praze ve dnech 7.-9.6.2016. Pod vedením zkušeného zahraničního specialisty Vám budou představeny nejdůležitější principy metodologie DevOps a její užití aplikovatelné pro firmy všech velikostí - od startupů, přes malé s střední podniky až po enterprise.

 

Případné dotazy směřujte na:

Věra Bořilová
Training Manager
vera.borilova@datascript.cz
+420 725 768 421

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace