Základy AI pro aplikační programátory

Umělá inteligence (AI) je v současné době jedním z nejrychleji se rozvíjejících odvětví technologie. Pro aplikačního programátora, který nemá hluboké znalosti v oblasti AI, je důležité vědět, že AI nyní nabízí mnoho nástrojů a knihoven, které umožňují snadné začlenění AI do aplikací bez potřeby hlubokého porozumění algoritmům.

 

Na co se můžete těšit:

  • Co AI umí a co ještě ne
  • Základní architektura AI systémů
  • Příklad sémantické vyhledávání
  • Příklad automatický popis obrázků
  • Diskuze

 

Prezentující:  Jaroslav Čech 

IT veterán, který založil a prodal několik IT firem zabývajících se převážně komunikací – poslední byla Mluvii. Vždy se prakticky zajímal o nejnovější IT technologie a trendy související s komunikací člověk – počítač – člověk a to mě před několika lety přivedlo k rozpoznání řeči a dále AI – především k automatickému zpracování textu. Pomáhal s implementací webového chatu či video kiosků v řadě firem jako jsou O2, HomeCredit, ČSOB nebo Innogy.

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

 


Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace