Tradiční nebo agilní řízení projektů?

Na co se můžete těšit

 

V dnešní době je častým skloňovaným pojmem Agile. Agile by měl (podle některých) plně nahradit tradiční (ne waterfall) projektové řízení. Pojďme se zamyslet nad tím, jaké výhody skýtá agilní i tradiční přístup tak, abyste se mohli rozhodnout, jakou cestou se vydat v případě vaší firmy a vašich konkrétních projektů.

 

  • Projekt versus BAU (business as usual)
  • Přístupy k řízení projektů (waterfall, tradiční, agilní)
  • Co si vybrat v jaké situaci
  • Zajištění předpokladů

 

Prezentující:  Martin Vitouš

Martin je nezávislý profesionál, který pomáhá firmám řešit problémy a využívat příležitosti nejenom při řízení IT, ale i celých firem. Využívám k tomu znalostí a zkušeností získaných za 30 let praxe v nadnárodních společnostech a při spolupráci s různými klienty. Kombinuji různé metody a přístupy tak, aby se zjistila pravá příčina a cíle se dosáhlo co nejefektivněji.

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 
Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

 

Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace