Návrh systému na pevném základu

22. 3. 2023 9:00 – 10:00

V posledních letech se roztrhl pytel s přepisem systémů, které nestíhají reagovat na požadavky zákazníků a obsahují nemalé množství chyb. Tyhle systémy mají většinou slabý základ, který je spíše založen na nějaké externí závislosti, která narazila na své limity, a proto je většinou jedíná cesta systém přepsat.

Vysvětlíme si přístup, ve kterém externí závislosti vnímáme jako implementační detail a veškeré pravidla jsou definované samotným systémem, který můžeme přímo ovlivňovat.

 

Na co se můžete těšit:

  • Úvod do problematiky softwarové architektury
  • Externí závislost jako jádro systému
  • Doména jako jádro systému

 

Prezentující: Tomáš Jurásek

Tomáš se zabývá návrhem a tvorbou distribuovaných systémů v .NET ekosystému. Momentálně pracuje v Avastu, kde tvoří systémy pro správu objednávek a předplatných. Ve volném čase školí, přednáší nebo staví dům - řemeslo jako řemeslo.

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

 


Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace