Modelem řízený byznys a byznysem řízená IT infrastruktura

Tato aktivita je balíček školení, jehož cílem je umožnit digitalizaci byznys procesů a jejich automatizované nasazení do IT infrastruktury. Obsah jednotlivých školení je koncipován tak, aby pokryl všechny oblasti související s implementací mikroslužeb, které zajišťují byznys proces a realizují byznys cíle. Jednotlivé fáze na sebe navazují a lze si vybrat jen ty, které jsou pro zákazníka užitečné:

 

 

Na co se můžete těšit:

A. Oblast „Definice Architektury“ je zaměřeno na koncepci, architekturu, popis činností v prostředí CI/CD, jejich vstupů a výstupů, které jsou potřeba pro realizaci mikroslužby od myšlenky až po provoz. Vychází z rámce TOGAF.
B. Oblast „Modelování procesu“ je zaměřeno na tvorbu procesního modelu mikroslužby, který bude v jazyce BPNM 2.0.
C. Oblast „Modelování aplikace“ je zaměřeno na vývoj uživatelského rozhraní a datového modelu mikroslužby na základě požadavků deklarovaných při tvorbě procesního modelu. Modeluje se v jazyce ArchiMate.
D. Oblast „Modelování infrastruktury“ je zaměřeno na tvorbu release mikroslužby v konfigurační databázi na základě modelu aplikace a automatizovanou konfiguraci prostředí pro běh mikroslužby. Modeluje se v jazyce ArchiMate.
E. Oblast „Integrace mikroslužby“ je zaměřeno na řešení související s připojením mikroslužby k internetu, problematiku digitalizace a bezpečnosti mikroslužby.

 

Prezentující: Roman Marciňa

Je Enterprise Architekt, se specializací na technologickou architekturu, infrastrukturu a bezpečnost, převážně v odvětví finance, telekomunikace, veřejná správa, zdravotnictví a výroba.
Je expertem na modelování byznys a IT architektury, řešení provozu datových center a cloudových služeb, a transformaci IT služeb a bohatou zkušenost z velikých nadnárodních projektů.

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

 


Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace