Elastic Stack - observability a vyhledávání

1. 6. 2022 9:00 – 10:00

Na co se můžete těšit:

Search. Observability. Kubernetes. Elastic Stack dnes pokrývá celou řadu témat, o kterých se budeme bavit. Vyhledávat můžeme v logách, metrikách, APM nebo pomocí stacku stavět robustní vyhledávání v aplikaci. Na reálných příkladech si ukážeme jak Elastic využít pro celou řadu úloh. Pokud Vás zajímá jak maximálně využít Elastic Stack na vašich projektech a co nového přináší poslední verze, je tento morning talk právě pro vás. 

 

  • Sběr a zpracování logů pomocí Elastic Stack
  • Monitoring, APM, Uptime
  • Elastic Stack 8.0
  • Observability - Elastic, Kubernetes a Service mesh
  • Pohled pod kapotu Elasticsearch
  • Jak navrhnout aplikační vyhledávání (fulltextové vyhledávání, jazyky, překlepy,..)

 

Prezentující:  Ing. Petr Novotný

Petr pracuje s ElasticSearch na denní bázi posledních 9 let a během této doby nasazoval Elastic v Mall.cz a několika dalších IT společnostech. Jeho odborný záběr je od solution architektury přes vlastní development (JavaScript, PHP), přes ElasticSearch, Oracle, PL/SQL až po agilní metodiky a SCRUM.

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

 

Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace