AWS Governance aneb jak na centralizaci správy AWS účtů

25. 5. 2022 9:00 – 10:00

Na co se můžete těšit

 

S rostoucí adopcí cloudových služeb od Amazonu se firmy uchylují k vytváření dalších a dalších AWS účtů tak, aby logicky oddělily produkční prostředí od testovacího (jako např. XXX). Nicméně, dříve nebo později bohužel narazí většina na otázku centralizace správy těchto účtů, sjednocení bezpečnostních pravidel napříč všemi účty a otázku compliance. Co s tím?

Naštěstí AWS nabízí sadu nástrojů, které lze zaintegrovat společně s AWS Organizations a AWS Control Tower. Jak jsme s kolegy v Ataccama získali pod centrální správu 30 AWS účtu? V rámci této snídaně vás chci seznámit s mými zkušenostmi na tomto několikaměsíčním projektu.

 

Prezentující:  Martin Damovský, Cloud Governance Lead (ataccama.com)

Martin se přes 8 let věnoval vývoji aplikací, převážně v javě. Nějaký čas určoval směr v oblasti využití cloudu v Zonky a Shipmonk. Nyní je jeho úkolem správa Azure a AWS v rychle rostoucím prostředí společnosti Ataccama, která vyvíjí platformu na správu dat.

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 
Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

 

Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace