AI – Deep Learning v praxi

Na co se můžete těšit:

Hluboké neuronové sítě dnes ve většině úloh spojených s Computer vision (zpracování obrazu a strojové vidění) jednoznačně dominují nad klasickými přístupy i nad lidskými rozlišovacími schopnostmi. Často je však prvotní nadšení z klasifikátoru psů a koček (nejtypičtější demo příklad) vystřídáno strachem ze skutečného nasazení do produkce nebo neporozumění, jaký přístup, model nebo architekturu použít na konkrétní problém či zadání.

 

V rámci snídaně se budeme věnovat tématům:

  • AI, Machine Learning, Deep Learning - seznámení s pojmy a vývojem disciplín, rozdíly mezi nimi, používaná terminologie.
  • Zkušenosti s úspěšnými i neúspěšnými projekty založenými na deep learningu.
  • Nejčastější problémy při vývoji a nasazení – získání anotovaného datasetu, trénování a inference on-prem nebo v cloudu.
  • Přesnost versus rychlost při nasazení – volba správné architektury pro cloud nebo pro mobilní zařízení (Transformers, EfficientNet, YOLO).
  • Komunikace s klientem, businessové metriky, interpretovatelnost.

 

Prezentující:  Ing. Dominik Vít (DataSentics a.s.)

Dominik pracuje ve společnosti DataSentics a.s. jako machine learning engineer. Zkušenosti s rozpoznáním obrazu a deep learningem získal zejména na projektech automatizace ve Škoda auto, detekce zboží v oblasti retail nebo automatického čtení skenovaných dokumentů a faktur.

 

Místo konání: 

V současné době jsme se Vám rozhodli poskytnout snídani ve virtuální podobě. Den před konáním Vám zašleme na emailovou adresu link pro připojení. 
Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

 

Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace