Kurzy a certifikace Business Intelligence

Vše

PowerBI pro začátečníky i pokročilé

16.500 CZK

Cena (bez DPH)

Days4
25. 6.28. 6. 2024
Praha
CZ

Power BI dominuje jako hlavní nástroj pro řízení firem. Potřebujete ho k získání aktuálních informací z oblasti obchodu, výroby a logistiky. Na tomto kurzu se dozvíte nejen o fungování celého Power BI, ale také se naučíte, jak ho efektivně využívat v praxi.

Cílová skupina

  • Datový analytik
  • databázový analytik
  • databázový analytik
  • finanční analytik
  • databázový specialista a analytik apod.

Osnova

První den začneme základy a vizualizací dat.

Druhý den se naučíme používat pokročilejší techniky, vytvářet kvalitní reporty s maximálním využitím nástrojů Power BI, objevíme zajímavé kombinace nástrojů a seznámíme se s některými funkcemi a prací s časem. Také se podíváme na méně známé, avšak užitečné vizuály z AppSource a prozkoumáme prostředí cloudu Powerbi.com.

Třetí den je určen pokročilým uživatelům s výraznými zkušenostmi s Power BI. Zaměříme se na pokročilé úpravy v Power Query včetně psaní kódu a optimalizace jazyka M. Dále se naučíte další techniky v DAXu. Nastíníme výkonnostní otázky a ukážeme si, jak efektivně zpracovávat velká data a náročné výpočty.

Čtvrtý den se formou workshopu budeme věnovat Vašim datům, proto je pro Vás užitečné si připravit vlastní příklady ze své praxe. 

 

Předpoklady na účastníka

Základní znalost počítačové gramotnosti a práce s počítačem. Uživatelská znalost MS Office.

Poptejte kurz u nás

Kurzy
Submit
* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace