Příběhy zákazníků II.: Vyhodnocujeme v Power BI

Na co se můžete těšit?

Hodiny sběru a zpracování dat na manažerský meeting jsou přežitkem. Ušetřete čas i energii a nechte data sbírat a vyhodnocovat automatizovaně. Navíc je zobrazujte v prostředí Power BI, kde si přijde na své každý manažer. Intuitivní nástroj, upravitelné reporty a hlavně precizní zpracování dat jsou zásadní pilíře self-service BI reportingu, který strmě stoupá na popularitě. Ukážeme Vám, jak využít MS technologie, včetně cenově velmi přijatelného nástroje Power BI. Dozvíte se, jak pomocí nich vybudovat v několika týdnech reporting za zlomek ceny, s velkou přidanou hodnotou.

 

Prezentující: Jan Chalas

Je konzultant pro implementaci nástrojů na řízení obchodních procesů. Podílel se na projektech automatizace obchodních aktivit a měřitelného marketingu. Nyní pracuje jako Business Intelligence konzultant ve společnosti Servodata, kde pomáhá firmám využít data k poznání jejich byznysu a získaní nových zákazníků.

Prezentující: Jan Sekanina

Honza působí v oblasti IT více jak 12 let, kde zastával různé funkce – konzultační, produktové a řídící. Účastnil se především projektů v segmentu Automotive. Má rozsáhlé zkušeností ve vedení .NET vývojových projektů, řízení týmů .NET vývojářů a analytiků a provozu aplikací. Je držitelem certifikace procesních rámců ITIL a certifikace pro vedení projektů PRINCE2.

 

Místo konání: DataScript s.r.o. (areál Classic 7, BUDOVA C.), Jankovcova 1037/49, Praha 7

Jak se na snídani dopravit? 

Doporučujeme využít hromadnou dopravu.

  • Tramvají: Ortenovo náměstí nebo Maniny
  • Autem - v okolí školícího střediska jsou modré parkovací zóny (ul. Jankovcova parkovací hodiny 15,-/hod.)

 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

Kurzy
Submit
* Povinné pole