Kurzy a certifikace SCRUM

Vše

Professional Scrum Master® certifikační kurz

24.000 CZK

Cena (bez DPH)

Days2
22. 2.23. 2. 2024
Praha
CZ

Cílem kurzu Professional Scrum Master (PSM) je poskytnout účastníkům hlubší porozumění metodologii Scrum a roli Scrum Mastera v agilním vývoji softwaru. Kurz je zaměřen na profesionálního Scrum Mastera, který je zodpovědný za zajištění efektivního a úspěšného používání Scrumu ve vývojovém týmu.

Professional Scrum Master je intenzivní kurz nabitý náročnými cvičeními a následnými diskuzemi. Tento kurz slouží především jako teoretická příprava pro úspěšné složení certifikačního testu Professional Scrum Master I od společnosti scrum.org.

Cílová skupina

Kurz slouží jako ověření znalostí o agilním vývoji software a Scrumu. Je určen komukoliv, kdo se účastní vývoje software, ať už jako člen vývojového týmu nebo na straně byznysu.  

 

Obsah kurzu

Během prvního dne proběhne teoretická příprava (avšak pomocí praktických cvičení, žádné nudné slajdy) a oživení znalostí frameworku Scrum. Dozvíte se všechny potřebné vlastnosti frameworku Scrum, které by Vás mohly při certifikační zkoušce zaskočit a drobné detaily, které mohou být často považovány za chytáky, či slovíčkaření během náročného certifikačního testu.

Druhý den je již věnován praktické přípravě na certifikační test. Každý z účastníků obdrží více než 300 skutečných otázek ve formě „přípravných testů,“ které jsou následně vyhodnoceny a rozebrány s lektorem.

Kurz obsahuje

- materiály ke kurzu vysvětlující kompletní probíranou látku,
- mnoho praktických příkladů a cvičení ve skupině účastníků kurzu,
- certifikační zkoušku Professional Scrum Master I (jeden pokus),
- cvičné otázky pro certifikační zkoušku.

Poptejte kurz u nás

Kurzy
Submit
* Povinné pole
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace