Školíme, objevujeme a zhmotňujeme pro Vás IT vesmír.

Garantované kurzy

Počet dní
Cena (bez DPH)
Místo
Termín
Jazyk
Počet dní
5
Cena (bez DPH)
2.900 EUR
Místo
virtual
Termín
4. 12. 2023
Jazyk
ENG
Počet dní
5
Cena (bez DPH)
46.800 CZK
Místo
virtual
Termín
4. 12. 2023
Jazyk
CZ
Počet dní
5
Cena (bez DPH)
2.540 EUR
Místo
virtual
Termín
4. 12. 2023
Jazyk
ENG

Řekli o nás

Jakub Jan
7. 6. 2023
Konference 'Bezpečná konfigurace Kubernetes a cloudové infrastruktury' byla naprosto skvělá. Na všech prezentujících bylo znát, že všechny bezpečnostní tipy mají opravdu podložené zkušenostmi. Poznal jsem i potenciální bezpečnostní problémy, které by mě předtím ani nenapadly :D A hlavně, jak jim předejít :D . Děkuji všem prezentujícím za sdílení svých znalostí a těším se na další podobné akce v budoucnosti.. Jakub Jan (IT konzultant), Data Force, s.r.o.
Marek Uher
29. 7. 2022
Se společností DataScript spolupracuji již řadu let v oblasti odborných školení a certifikací. Na základě své dlouholeté praxe oceňuji zejména vysokou profesionalitu školících kurzů a rozsáhlé a hluboké odborné znalosti školitelů. Školící kurzy jsou vždy profesionálně a kvalitně připravené a během školení dostávám nejnovější informace k dané problematice. Školící kurzy navíc obsluhující i praktické části, během kterých je možnost si teoretické informace ověřit i na praktických příkladech. Velkou výhodou společnosti DataScript je příprava vlastní kurzů v oblasti Open Source Software, cloudových technologií, DevOps a kybernetické bezpečnosti. Obdobných školících kurzů je v ČR nedostatek a DataScript tak přináší jedinečnou možnost se o těchto technologiích dozvědět vždy nejnovější informace. Školící kurzy jsou navíc podpořeny aktivitou Morning Talks, která umožňuje se seznámit s obsahem kurzů ještě před závaznou registrací. Marek Uher (Senior Costumer Solution Designer), T-Mobile Czech Republic a.s.
Markéta Šístková
17. 9. 2021
Služeb DataScript s.r.o. využíváme pro naše programátory, administrátory, testery a jejich vedoucí od roku 2017. Naši zaměstnanci se zúčastnili mnoha otevřených kurzů, konferencí a kurzů vytvořených nám na míru. DataScript s.r.o. můžeme doporučit nejen za jejich odbornosti, ale také za vstřícný přístup a spolupráci při organizaci samotných školení. Markéta Šístková (Specialista vzdělávání), ČD - Informační Systémy, a.s.
Karolina Manka
23. 8. 2021
We have been working with DataScript on multiple training requests. The cooperation has been successful and we've had really good experience working with the company and especially with Olga Motlikova, who has been very helpful and it's always a pleasure to work with her. The feedback received from the participants on the trainings was positive. Looking forward to working with DataScript in the future. Karolina Manka (Training Manager), Accenture
Richard Turcsek
13. 9. 2021
Oceňujem vysokú mieru flexibility z hľadiska hľadania vhodných termínov, široké portfólio ponúkaných školení ako aj ich kvalitu. Richard Turcsek (Learning&Development specialist), Orange Slovensko

Kdo jsme

DataScript je odborným poskytovatelem IT kurzů a certifikací s 15-letou tradicí na trhu. Připravujeme pro Vás praktické kurzy s vazbou na aktuální dění v oblasti IT a naši hlavní devizou jsou kurzy z oblastí Open Source, Devops, Developmentu, Microservices a Big Data. Lektory si velmi pečlivě vybíráme.

Poskytujeme také široké spektrum autorizovaných kurzů, tréninků a certifikací. Spolupracujeme s předními světovými výrobci, jako jsou Amazon Web Services, Red Hat, Veritas, Microsoft atd.

Již více jak 7 let pro Vás pořádáme bezplatný seriál odborných snídaní Morning Talks.

Novinky

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace