Školíme, objevujeme a zhmotňujeme pro Vás IT vesmír.

Garantované kurzy

Počet dní
Cena (bez DPH)
Místo
Termín
Jazyk
Počet dní
2
Cena (bez DPH)
15.900 CZK
Místo
virtual
Termín
25. 9. 2023
Jazyk
ENG
Počet dní
2
Cena (bez DPH)
34.000 CZK
Místo
virtual
Termín
25. 9. 2023
Jazyk
CZ

První kroky s Linuxem

Počet dní
3
Cena (bez DPH)
15.900 CZK
Místo
virtual
Termín
2. 10. 2023
Jazyk
CZ

Řekli o nás

Bohumil Garabik
9. 9. 2021
Se společností Datascript jsem začal svou profesní dráhu certifikovaného specialisty na produkty RedHat a spolupracuji s lidmi z Datascriptu již dlouhou řadu let. Za ty dlouhá léta jsem u nich absolvoval mnoho školení a zúčastnil se velmi zajímavých konferencí. Po absolvování mnoha kvalitně připravených kurzech a úspěšně zvládnutých zkouškách jsem se dostal na nejvyšší certifikační úroveň RHCA. To vše díky skvělým lektorů, kteří jsou na velmi dobré odborné úrovni, příjemnému zázemí učeben, které jsou samozřejmě velmi dobře technicky vybavené a perfektně na školení připravené a velmi přívětivému přístupu všech osob, kteří zajišťují tyto školení. Pokud vám nevyhovují školení ze standardní nabídky, jsou schopni pro vás udělat i školení na míru. Velmi zajímavá jsou i Morning Talks, kde přednáší jejich lektoři o zajímavých a aktuálních technických tématech. Bohumil Garabik (Architekt IT řešení), ČEZ ICT Services, a. s.
Karolina Manka
23. 8. 2021
We have been working with DataScript on multiple training requests. The cooperation has been successful and we've had really good experience working with the company and especially with Olga Motlikova, who has been very helpful and it's always a pleasure to work with her. The feedback received from the participants on the trainings was positive. Looking forward to working with DataScript in the future. Karolina Manka (Training Manager), Accenture
Martin Novák
7. 10. 2022
DataScript je pro Komerční banku dlouholetým partnerem v oblasti technologického vzdělávání. Pro mě osobně je DataScript první volbou při hledání odborného školení v oblasti IT. Ať už jde o širokou škálu otevřených kurzů pro jednotlivce, tak hlavně pro domlouvání větších a dlouhodobých vzdělávacích akcí pro celé týmy či skupiny. Veškerá školení jsou postavena nejen na teoretických základech, ale lektoři se vždy soustředí hlavně na tu praktickou část, což účastníci oceňují nejvíce. Velice si vážím práce se zpětnou vazbou, přizpůsobení se publiku, schopnost okamžitě upravit školení tak, aby si každý účastník odnesl pro něj důležité informace. Každá větší akce má svá specifika, je pro mě proto velice důležitá otevřená komunikace z obou stran. Toho si velice vážím a děkuji za to. Mé největší díky pak směřuje Karlu Novákovi, se kterým je spolupráce naprosto perfektní. DataScript rozhodně doporučuji všem firmám i jednotlivcům.
Martin Novák (Specialista vzdělávání a rozvoje), Komerční banka
Michal Řízek
27. 8. 2021
DataScript sledujeme už několik let přes jejich odborné snídaně. Dávají nám vhled do technologií, které využíváme nebo se chystáme implementovat. Využili jsme školení v oblasti Elasticsearch a dostali jsme přesně to, co jsme potřebovali. Rozhodně je budeme sledovat i nadále. Michal Řízek (ERP Development Team Leader), Smarty CZ a.s.
Lukáš Hefka
13. 9. 2021
Zatím jsem nenašel firmu s tak velkou škálou různorodých školení v oblasti IT. Kvalita lektorů a celková organizace školení je velmi dobrá. Líbí se mi, že školení jsou většinou v malých skupinách a je tak možná větší interakce se lektorem. Lukáš Hefka (SW Architekt), CS SOFT

Kdo jsme

DataScript je odborným poskytovatelem IT kurzů a certifikací s 15-letou tradicí na trhu. Připravujeme pro Vás praktické kurzy s vazbou na aktuální dění v oblasti IT a naši hlavní devizou jsou kurzy z oblastí Open Source, Devops, Developmentu, Microservices a Big Data. Lektory si velmi pečlivě vybíráme.

Poskytujeme také široké spektrum autorizovaných kurzů, tréninků a certifikací. Spolupracujeme s předními světovými výrobci, jako jsou Amazon Web Services, Red Hat, Veritas, Microsoft atd.

Již více jak 7 let pro Vás pořádáme bezplatný seriál odborných snídaní Morning Talks.

Novinky

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace