JIRA jako Service Desk + Asset Management

Na co se můžete těšit:


Moderní společnosti se bez výpočetní techniky neobejdou a v případě výpadku nebo změny je nutností i spolehlivý servis. Jedním z nástrojů, který nejen IT oddělení celý tento proces usnadní, je JIRA Service Desk. Přijďte se podívat, jak zprovoznit efektivní a přehlednou servisní platformu v JIRA, ať už pro interní nebo externí požadavky.

Součást správy IT infrastruktury je evidence provozních zdrojů – např. PC, serverů, licencí a programů, tedy všeho hardware a software v rámci firmy. Který pracovník vlastní co? Na jakém PC došlo k jakým závadám? Jaké přístroje mohu dát novým pracovníkům a jaké jsou v servisu? I toto lze sledovat v JIRA a zapojit mezi už funkční procesy.

V první části se podíváme, jak snadno nastavit Service Desk pro zákaznické požadavky. Druhá část zmapuje fungování Asset Management v JIRA a jak se dá propojit se Service Deskem.

  • Co může přinést JIRA Service Desk?
  • Jak zpřehlednit klientské požadavky a nastavit upozornění?
  • Jak vložit interní procesy do JSD?
  • Proč zavádět knowledge base?
  • Zapojení Asset Management a jeho výhody.
  • CMDB v JIRA na více způsobů.

 

Prezentující:  Mgr. Kamil Beer (Atlasian JIRA, Agile Develoment and Service desk Certified)

Kamil pracoval 3 roky jako konzultant a administrátor u Atlassian Platinum Partnera pro CZ/SK, a 3 roky administroval JIRA v oblasti herního vývoje. Vlastní oficiální certifikace Atlassian ACP-100: JIRA Administration, ACP-300: Agile Development with Jira Software a ACP-400: Jira Service Desk Administration. 

 

Místo konání: DataScript s.r.o. (areál Classic 7, BUDOVA C.), Jankovcova 1037/49, Praha 7

Jak se na snídani dopravit? 

Doporučujeme využít hromadnou dopravu.

  • Tramvají: Ortenovo náměstí nebo Maniny
  • Autem - v okolí školícího střediska jsou modré parkovací zóny (ul. Jankovcova parkovací hodiny 15,-/hod.)

 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

Kurzy
Submit
* Povinné pole