Industry 4.0 a jeho praktická aplikace

Na co se můžete těšit:

Ve spolupráci s odbornými konzultanty Vám představíme způsob, jak postupy spojené s implementací prvků v rámci Industry 4.0 uchopit. Dozvíte se, jak probíhá definice ukazatelů, jak se hodnotí výrobní procesy a jak přistupovat k hodnocení kvality.

Druhá část bude věnována automatickému sběru dat a jejich vyhodnocení. V této části se zaměříme jak na samotnou vizualizaci dat, tak na implementaci prvků pokročilé analytiky. Vysvětlíme si úlohu tzv. „Data Scientistů“ a ukážeme si praktické aplikace pokročilé analytiky a vizualizace dat.

V rámci praktických ukázek se dozvíte, jak přistoupit například k optimalizaci údržby nebo ke automatizaci technologických měření.

Ukážeme Vám:

  • jak definovat ukazatele výkonnosti výrobních procesů,
  • jak definovat ukazatele s vlivem na klíčové výrobní technologie,
  • jak definovat klíčové ukazatele s vlivem na kvalitu výrobku
  • a jak si poradit se sběrem a vizualizací výše uvedených ukazatelů.

 

Prezentující:  Jan Chalas

Je konzultant pro implementaci nástrojů na sběr, analýzu a vizualizaci dat. Podílel se na projektech automatizovaného sběru dat a pokročilé analytiky. Nyní pracuje jako Technology konzultant ve společnosti Servodata, kde pomáhá firmám využívat nástroje pokročilé analytiky. Jako odborník na výše uvedenou problematiku se angažuje v rámci propagace a uchopení činností v oblasti aplikace prvků Industry 4.0.

 

Místo konání: DataScript s.r.o. (areál Classic 7, BUDOVA C.), Jankovcova 1037/49, Praha 7

Jak se na snídani dopravit? 

Doporučujeme využít hromadnou dopravu.

  • Tramvají: Ortenovo náměstí nebo Maniny
  • Autem - v okolí školícího střediska jsou modré parkovací zóny (ul. Jankovcova parkovací hodiny 15,-/hod.)

 

Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu

Podmínky registrace

Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Bezplatně registrovat na Morning Talks

Kurzy
Submit
* Povinné pole