Kurzy a certifikace SCRUM

Vše

Professional Scrum Master - Certification Course

23.900 CZK
Days2
10. 10.11. 10. 2019
Praha
CZ

Dvoudenní kurz zaměřený na advanced principy Scrum/Agile a certifikace PSM I (od scrum.org). 

Professional Scrum Master I Certification Course je dvoudenní intenzivní kurz nabitý náročnými cvičeními a následnými diskuzemi. Tento kurz slouží především jako teoretická příprava pro úspěšné složení certifikačního testu Professional Scrum Master I od společnosti scrum.org.

Cílová skupina:

Kurz slouží jako ověření znalostí o agilním vývoji software a Scrumu. Je určen komukoliv, kdo se účastní vývoje software, ať už jako člen vývojového týmu nebo na straně byznysu. 

Kurz je vhodný především pro ty, kteří se Scrumem, čí agilním vývojem, již zkušenosti mají a rádi by svoje znalosti potvrdili certifikací.

Během kurzu probereme:
● Teoretické a praktické zkušenosti o Scrum frameworku.
● Více než 300 přípravných otázek na certifikační test.
● Jeden pokus na absolvování certifikačního test u společnosti scrum.org.
● Osobní přístup a přípravu pro úspěšné absolvování certifikačního testu.
● Odpovědi na Vaše otázky o Scrum frameworku

 

První den:

Proběhne teoretická příprava pomocí praktických cvičení a oživení znalostí frameworku Scrum. Dozvíte se všechny potřebné vlastnosti frameworku Scrum, které by Vás mohli při certifikační zkoušce zaskočit a drobné detaily, které mohou být často považovány za chytáky, či slovíčkaření během náročného certifikačního testu.

 

Druhý den:

Je věnován praktické přípravě na certifikační test. Každý z účastníků obdrží více než 300 skutečných otázek ve formě „přípravných testů“, kde jsou otázky následně vyhodnoceny a rozebrány s lektorem.

 

Lektor:

Lektor Martin Popelák má více než 10leté zkušenosti s praktickým nasazením frameworku Scrum ve společnostech různé velikosti. Od malého startupu o 8 lidech až po velké korporace. Martin v současné době působí jako agilní kouč a Scrum Master ve společnosti Siemens.

 

V ceně kurzu je také JEDEN pokus na absolvování certifikačního testu u společnosti scrum.org.

Po jeho úspěšném absolvování bude na místě vystaven certifikát dokládající znalost, a také budou absolventi zapsání do seznamu, který je veřejně dostupný na stránkách scrum.org.

Pozn.: Každý účastník musí mít PC/notebook na druhý den školení. 

 

Poptejte kurz u nás

Kurzy
Submit
* Povinné pole