E-learning Hibernate

Nejbližší termíny

 
 
 
 
 
 

Co je Hibernate E-LEARNING?

Tento způsob výuky je vhodný zejména pro organizace s větším počtem IT specialistů, kteří by se rádi společně seznámili s technologií Hibernate a to od začátečnické až po pokročilou úroveň. Doxologic_0.JPG Kurz je dimenzován jako několikadenní až několikatýdenní studium, při kterém se přihlášení z připravených materiálu vzdělávají a zároveň jsou pomocí "domácích úkolů" jejich znalosti ověřovány. Vše probíhá přes webové rozhraní a standardní internetovou komunikaci s lektorem kurzu s možností individualizace a úpravy učebních plánů, tak aby vzdělávání reflektovalo aktuální trendy a technologickou rovinu. Vaši zaměstnanci mohou absolvovat školení, aniž by vstali od počítače, což šetří jejich čas i náklady například na dopravu, ubytování apod. Výuka kombinuje interaktivní části s „off-line“ částí, kde jsou pro účastníky předem připraveny výukové materiály s mluveným slovem v českém jazyce včetně videí s praktickými ukázkami. Po každé kapitole jsou k dispozici praktická cvičení, která prověří nově nabyté znalosti účastníků. Možnost konzultovat tyto cvičení se zkušeným lektorem je samozřejmostí!

E-learning realizujeme ve spolupráci se společností DoxoLogic.
 

Demoverze k dispozici!

Připravili jsme pro Vás zdarma demo-přístupy do Hibernate e-learningu na www.datascript-elearning.cz
V rámci této omezené verze máte možnost shlédnout jednu celou kapitolu s názvem "Úvod do Hibernate" a zároveň si můžete vyzkoušet vypracování domácích cvičení a náhlednout do osnov a funkcionalit celého projektu.
Pro získání přihlašovacích údajů nás, prosím, kontaktujte na info@datascript.cz
e-learning_1.png

Cílová skupina

Java a JEE vývojáři, kteří chtějí získat maximální znalosti v práci s Hibernate.

Cíle kurzu/zkoušky

  • Úvod do objektově relačního mapování
  • Úvod do Hibernate
  • Nástroje pro vývoj
  • Základy mapování objektů
  • Pokročilé mapování
  • Stav objektu
  • Identita a rovnost
  • Správa transakcí
  • Základy získávání objektů databáze
  • Pokročilé získávání objektů z databáze
  • Integrace se Spring Frameworkem
  • Výkonostní optimalizace

Předpoklady účastníka

Znalost Javy na úrovni kurzu Java Advanced (AW-J02). Znalost XML a jazyka SQL.

Délka trvání

v závislosti na vybraných tématech

Úroveň

Technician

Cena

dle rozsahu Kč

Poznámka

V případě potřeby je možno některé části vypustit či přidat témata nová dle dohody.
Termíny a ceny jsou individuální, cena samozřejmě záleží na rozsahu školení, které se přizpůsobuje potřebám zákazníka. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na hasek@datascript.cz.

 
 
Datascript newsletter

Pro přihlášení newsletteru uveďte svůj email:

Syndicate content
 
 
Twitter & Facebook
NEW RH442 RHEL 6 just released ! - http://t.co/WFTtlvEV
3 weeks 4 days ago
RH442 RHEL 6 již v nabídce! - http://t.co/50ws8pbr
3 weeks 5 days ago
RH442 RHEL 6 již v nabídce! - http://t.co/fDXtNxiF
3 weeks 5 days ago